• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 497

15890677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883035 15890677 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15893763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919455 15893763 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

994 999 PLN (14 235 zł/m2)

2
-
69.9 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15893757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919458 15893757 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 998 PLN (11 937 zł/m2)

3
1
61.99 m2
2010
15893429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911374 15893429 Ok.Jagodno3pok.taraskomórkagarażpartertopPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze z 2 i jest z 2014 roku. Kluczowe informacje:• dwie sypialnie - 12,44m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
53 m2
2014
15890693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883127 15890693 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym z...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 500 PLN (13 819 zł/m2)

2
1
47 m2
2015
15890190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874373 15890190 Park Apartament 57m2 Garderoba !!!Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. KrzyckaPołożony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus.Bardzo dobry dojazd do Autostrady A4 oraz S8.Apartament znajduje się n...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

764 005 PLN (13 150 zł/m2)

2
1
58.1 m2
2016
15889910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864479 15889910 Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej).Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych, po termoizolacji. Pełna własność z kw. ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

428 000 PLN (15 564 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1980
15893759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919463 15893759 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 001 PLN (13 852 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15893458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911380 15893458 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 156 zł/m2)

2
1
41.05 m2
1970
15893376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27910020 15893376 ApartamentPark 64m2 Lux OgórdGarażTaras3pokTramwajPolecamy sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m², które łączy komfort apartamentu z prywatnością domu jednorodzinnego. Największym atutem nieruchomości jest spektakularny, na...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (13 261 zł/m2)

3
1
64.1 m2
-