• Nieruchomości na sprzedaż

Dom bliźniak

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 160m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 1 590 000 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 /Lux/2020!
Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.
To idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i dostępu do natury i okoliczności do uprawiania sportu, bez rezygnacji z dogodnego dostępu do miasta.

Parter:
Przestronny, jasny (słoneczny) salon z wyjściem na taras i do ogrodu. Dobrze wkomponowana komfortowa, duża kanapa z widokiem na resztę pomieszczenia oraz wprost na zieleń i przestrzeń za oknem. Przestrzeń połączona z praktycznym aneksem kuchennym i dużym stołem jadalnianym (do 8 osób). Całość idealnie zespolona kominkiem, który widać z każdego miejsca salonu oraz zaraz od wejścia do domu. Komoda pod schodami to dodatkowa przestrzeń na przechowywanie. – ~35 m²

Łazienka z pomieszczeniem gospodarczym gdzie jest dostęp do pieca oraz regał i miejsca na chemię gospodarczą, odkurzacze, mopy itp – ~5 m²

Wiatrołap pozwalający oddzielić część wypoczynkową od organizacji wejścia do domu, oszczędzając zapasy ciepła oraz cierpliwości do porządkowania;) – ~3 m²

Garaż aktualnie zagospodarowany na przestrzeń do uprawiania sportu ~10 m²

I piętro:
3 pokoje: dwa z oknami na stronę zieloną, jeden od frontu budynku – ~15 m² | 15 m² | 11 m²

Duża łazienka z dużą wnęką prysznicową umożliwiającą kąpiel dwóch osób jednocześnie, bidetem, umywalka z dwoma kranami oraz pralką i suszarką w dyskretnej zabudowie. Duża ilość szafek w zabudowie do schowania ręczników, kosmetyków, chemii itp – ~11 m²

Garderoba z półkami, głębokimi szufladami oraz dużą ilością na wieszanie ubrań. Nad szafkami możliwość przechowywania pudeł, pokrowców lub walizek – ~4 m²

II piętro (poddasze):
Przestronny, bardzo słoneczny pokój idealny na klimatyczną sypialnię, pokój rekreacyjny, gabinet itp – ~30 m²

Łazienka z wanną, z oknem dachowym i widokiem na kominek (na biopaliwo) – ~6 m²

3 bardzo pojemne schowki na rzeczy sezonowe, walizki, sprzęt sportowy, rzeczy "które kiedyś się przesadzą" ;) itd.

Fotowoltaika 5,7kW, ładowarka do auta.

Za oknem dużo zieleni i nie ma planów powstania innej zabudowy w widocznym pobliżu.
Ogród bardzo spójny z ogrodami sąsiadów - każdy tu dba o przyjemne zagospodarowanie przestrzeni.
W ogrodzie dwa "domki" które idealnie mieszczą rowery, kosiarki, narzędzia itp.
Duża trampolina dla dzieci, komplet wypoczynkowy i stół z krzesłami pozostawia jadła dużo wolnej przestrzeni do ciszenia się ogrodem.
Do płotu często podchodzą sarny, które bardzo cieszą swoją obecnością, mając świadomość że nadal mieszka się w mieście…
Bardzo przyjazne, zgrane, pomocne, zaufane sąsiedztwo. Ma kto przyjść nakarmić koty pod nieobecność;)
Blisko do lasu, dobrych delikatesów, na przystanek autobusowy.
Szkoła podstawowa 7-10 minut rowerem.

Możliwość zakupu domu wraz z wyposażeniem: włoska niedawno wstawiona kanapa na zamówienie (czas oczekiwania 8-12 tygodni), drewniane stoły, ławy, komody, łóżka z materacami tempur, zorganizowane szafy PAX itd.
Zapraszam serdecznie
Anna

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 100.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 100.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 100.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 100.00;

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891218
  • Data publikacji: 14 maja 2026 21:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław ,
Doradca Anna

Doradca Anna

+48XXXXXX422
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Wrocław

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15891218

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 590 000 PLN

9 938 zł/m2
Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Doradca Anna

+48789100422

Główne cechy:

  • Powierzchnia 160m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2020

Opis - Dom Bliźniak

Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 /Lux/2020!