• Nieruchomości na sprzedaż

Działka z domkiem zaledwie 165m od j. Długie!

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 45m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 390 000 PLN
  • MiastoWęsiory
  • Rok budowy1982

Opis szczegółowy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 165 m od jeziora Długie. 

Atuty:

Położenie w malowniczej miejscowości Węsiory, zaledwie 165 m od brzegu jeziora Długie.
Teren rezerwatu przyrody. Niedaleko atrakcja - tajemnicze kamienne kręgi.
Kameralne osiedle domów letniskowych położonych w enklawie lasu.
Spokojna i cicha okolica, otoczona lasami i jeziorami - idealna dla osób ceniących naturę i ciszę.

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sulęczyno w miejscowości Węsiory.
Odległość od Stężycy około 9 km, od Kościerzyny około 19 km, od Gdańska około 70 km. Do najbliższego jeziora około 165 m w linii prostej (jezioro Długie).

Nieruchomość:
Domek rekreacyjny, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni około 50 m2. Budynek wybudowany metodą tradycyjną z pustaka, ocieplony, dach pokryty jest blachodachówką. W budynku znajduje się klimatyczny kominek, który ogrzewa budynek. 
Rozkład pomieszczeń: wiatrołap, pokój z kominkiem, kuchnia, łazienka, pokój na poddaszu. 
Media: studnia głębinowa, szambo, prąd.

Działka:
Ogrodzona działka o powierzchni około 597 m2, płaska w kształcie prostokąta. Nieruchomość graniczy bezpośrednio z terenem leśnym. Na działce znajdują się liczne nasadzenia oraz starodrzew, teren wokół budynku zadbany.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891328
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:37 (9 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Węsiory ,
Paulina Chmiel

Paulina Chmiel

+48XXXXXX353
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Węsiory

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15891328

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

390 000 PLN

8 667 zł/m2
Węsiory (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

Paulina Chmiel

+48585585353

Główne cechy:

  • Powierzchnia 45m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1982

Opis - Działka z domkiem zaledwie 165m od j. Długie!