• Nieruchomości na sprzedaż

Dom wolnostojący

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 202.67m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 999 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.

Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów.

Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.

Na parterze:
salon o powierzchni 41 m2 z wykuszem na jadalnięotwarta kuchnia o pow. 11 m2, w pełni umeblowana i wyposażona w wysokiej klasy sprzęt agdpokój o powierzchni 12 m2, z szafą wnękową w zabudowie firmy Komandorłazienka z wc o pow. 5 m2 i prysznicemholl o pow. 5,5 m2, z szafą w zabudowie (z hollu przejście do dwustanowiskowego garażu o powierzchni 31 m2 i kotłowni o powierzchni 8,5 m2)
Na piętrze:
4 rozkładowe sypialnie o powierzchni 17/18/22/25 m2łazienka z wc o powierzchni 11 m2, z wanną i prysznicempralnia o powierzchni 5 m2
Ogrzewanie podłogowe w całym domu z pieca gazowego, dwuobiegowego, z dużym zasobnikiem na wodę. Drugie ogrzewanie z kominka z płaszczem wodnym, ogrzewające zarówno wodę jak i podłogówkę.
Wysokiej klasy okna marki Krispol, brama garażowa automatyczna tej samej firmy.

Ogród w pełni zautomatyzowany, z nawodnieniem, oświetleniem, na ogrodzie wolnostojąca sauna sucha i infrared.
Brama wjazdowa automatyczna.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty na prezentacji.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891394
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:52 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Załom ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Szczecin, Załom

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15891394

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 999 000 PLN

9 863 zł/m2
Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 202.67m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2019

Opis - Dom Wolnostojący

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.

Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891394
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:52 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6