• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15259201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14057540 15259201 Zachodniopomorskie, Bezrzecze, Szafirowa, dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem w zabudowie bliźniaczej i garażami: wewnętrznym i garażem przy u...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (3 462 zł/m2)

8
2
286 m2
1995
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15889059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27842216 15889059 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy p...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15793035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26029794 15793035 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 1000 m². Świetna lokalizacja, cicha i s...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (10 450 zł/m2)

6
2
220 m2
2000