• Nieruchomości na sprzedaż

380 000 PLN na sprzedaż

Łódź (Łódzkie - gmina Łódź)

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 61.53m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 380 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1903

Opis szczegółowy

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na 4. piętrze budynku przy ul. Grabowej 2 (róg ul. Milionowej) w Łodzi.
Najważniejsze atuty:

4 niezależne pokoje – idealne pod wynajem oddzielna, widna kuchnia łazienka + osobne WC mieszkanie po gruntownym remoncie (ok. 6 lat temu) gotowy produkt inwestycyjny generujący dochód trzy wyodrębnione lokale w księgach wieczystych dodatkowo istnieje możliwość przejęcia murowanego garażu
Układ:
Mieszkanie w pełni rozkładowe – wejście do każdego pokoju z przedpokoju. Funkcjonalny układ sprzyja wynajmowi na pokoje i zapewnia wysoką efektywność inwestycyjną.
Stan prawny i techniczny:
pełna własność brak obciążeń i zadłużeń ogrzewanie gazowe
Lokalizacja:
Bardzo dobrze skomunikowana część Łodzi – szybki dojazd do centrum, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, sklepy, uczelnie oraz pełna infrastruktura miejska.
To propozycja dla inwestora szukającego stabilnego, gotowego produktu z możliwością dalszego zwiększenia potencjału.

Filip Mastalerz
tel.: XXXXX007

Sebastian Rogala
tel.: XXXXX441
e-mail:

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Doradcy finansowi współpracujący z Muvon Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
Zapraszamy również do naszego oddziału:
Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: 42 307 24 61

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893142
  • Data publikacji: 14 maja 2026 23:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Łódzkie, Łódź ,
Filip Mastalerz

Filip Mastalerz

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Łódź

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893142

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

380 000 PLN

6 176 zł/m2
Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

Filip Mastalerz

+48570336007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 61.53m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 1903

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze atuty:

Układ:
Stan prawny i techniczny:
pełna własność brak obciążeń i zadłużeń ogrzewanie gazowe
Lokalizacja:

Filip Mastalerz
tel.: 570-336-007
[email protected]
Sebastian Rogala
tel.: 533-148-441
e-mail: [email protected]
www.muvon.pl