• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 57.7m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 849 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina.

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy

Rok budowy: 2018

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 57,70m2 składa się z:
- przestronny salon,
- dwie niezależne sypialnie,
- osobna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Powierzchnia dodatkowa:
-dwa balkony.

Czynsz administracyjny wynosi 870zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-naziemne miejsce parkingowe w cenie.

Ekspozycja okien- okna wychodzą na patio.

OKOLICA
Lokalizacja łączy komfort codziennego życia z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny zielone sprzyjające rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi.

To spokojna i przyjazna okolica, która jednocześnie zapewnia wygodną komunikację oraz szybki dostęp do różnych części Warszawy.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893538
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:22 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893538

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

849 000 PLN

14 714 zł/m2
Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 57.7m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2018

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE

Rok budowy: 2018

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 57,70m2 składa się z:
- przestronny salon,
- dwie niezależne sypialnie,
- osobna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Powierzchnia dodatkowa:
-dwa balkony.

Czynsz administracyjny wynosi 870zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-naziemne miejsce parkingowe w cenie.

Ekspozycja okien- okna wychodzą na patio.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)