• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 46.1m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 800 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1939

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:
- 2 pokoi,
- kuchni,
- łazienki

Powierzchnia dodatkowa:
- piwnica.

Mieszkanie własnościowe

Ogromną zaletą jest położenie mieszkania - znajduje się ono na 1. piętrze, ale nie od strony ruchliwej ulicy, tylko od tyłu budynku. Dzięki temu jest tu naprawdę cicho i spokojnie. Za kamienicą znajduje się zieleń, park oraz ośrodek Namysłowska z basenem i zapleczem sportowym, co daje bardzo przyjemne otoczenie do życia.

Prywatny parking za kamienicą, na którym można wykupić miejsce postojowe.

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Starzyńskiego na Pradze-Północ zapewnia świetną komunikację i wygodę codziennego życia. Do stacji metra M2 Szwedzka można dojść pieszo w około 10 minut, a tramwajem dojazd do Arkadii zajmuje około 10 minut. Do centrum Warszawy można dotrzeć komunikacją miejską w około 20 minut.

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, a także apteka całodobowa. Okolica jest spokojna, dobrze zorganizowana i komfortowa do życia.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893657
  • Data publikacji: 15 maja 2026 18:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-północ ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-północ

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893657

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

800 000 PLN

17 354 zł/m2
Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46.1m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1939

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:
- 2 pokoi,

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079