• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 70.95m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 499 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bartyckiej

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 70,95m2. Układ:
- elegancki salon z aneksem kuchennym, stanowiący serce nieruchomości
- komfortowa sypialnia z dużą garderobą
- gabinet idealny do pracy lub jako dodatkowy pokój
- przestronna łazienka z wanną i prysznicem
- toaleta połączona z pralnią

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykończone z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy. Cała zabudowa meblowa wykonana jest na zamówienie, co gwarantuje spójność estetyczną oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Powierzchnia dodatkowa:
- prywatny ogródek z tarasem, zaprojektowany przez architekta zieleni

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1300zł.

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł
- komórka lokatorska 25 000 zł

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Bartyckiej na Mokotowie to jedna z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne nad Wisłą oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

Dużym atutem okolicy jest zrewitalizowany Kopiec Powstania Warszawskiego – nowoczesna przestrzeń rekreacyjna i punkt widokowy – oraz tereny objęte programem Natura 2000, które gwarantują zachowanie naturalnego charakteru okolicy.

W pobliżu dostępne są również sklepy, restauracje i punkty usługowe, a lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i głównych arterii komunikacyjnych.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893659
  • Data publikacji: 15 maja 2026 18:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893659

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 499 000 PLN

21 128 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 70.95m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Mieszkanie

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bartyckiej

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 70,95m2. Układ:
- komfortowa sypialnia z dużą garderobą
- gabinet idealny do pracy lub jako dodatkowy pokój
- przestronna łazienka z wanną i prysznicem
- toaleta połączona z pralnią

Powierzchnia dodatkowa:

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1300zł.

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł
- komórka lokatorska 25 000 zł

OKOLICA