• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 45.8m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 415 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1982

Opis szczegółowy

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),
urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.
Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza w Szczecinie.
Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej, a w pobliżu centra handlowe, markety, sklepy, usługi, gastronomia, targowisko ,,Manhattan" i wiele innych miejskich udogodnień. Mieszkanie po starszej osobie, czyste, zadbane, w pełni wyposażone i umeblowane, także w sprzęty RTV/AGD. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do lokalu przynależy balkon francuski oraz piwnica. Cicha, spokojna, zielona okolica, zagospodarowane podwórze z wieloma nasadzeniami, skwerami. Możliwość darmowego parkowania pojazdów w pobliżu bloku jak i na terenie całego osiedla mieszkalnego. Idealne dla singla, młodej rodziny lub pod wynajem. Termin wydania - sierpień 2026 rok.
Polecamy z uwagi na świetną lokalizację oraz potencjał inwestycyjny!

W skład mieszkania wchodzą:
salon,sypialnia,oddzielna, jasna kuchnia z oknem,funkcjonalna łazienka z WC,przedpokój,balkon francuski,piwnica.
Największe atuty:
świetna lokalizacja,bardzo dobrze skomunikowane miejsce,ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,darmowe miejsca parkingowe,spokojne sąsiedztwo,idealne do zamieszkania jak i pod inwestycję,możliwość nabycia przez cudzoziemców (spółdzielczo-własnościowe).
Opłaty:
Czynsz administracyjny: ok. 550 zł/mies. (w tym m.in. zaliczki na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne)
Cena: 415.000 zł

Zapewniamy wsparcie naszego doświadczonego doradcy kredytowego, który przygotuje dla Państwa najlepszą ofertę.
Już teraz serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894283
  • Data publikacji: 18 maja 2026 11:22 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894283

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

415 000 PLN

9 061 zł/m2
Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 45.8m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1982