• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 70

15882994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673177 15882994 Rezerwacja.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Nieruchomość znajduje się ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (10 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1995
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15883700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675419 15883700 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15891133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889511 15891133 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15894141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931647 15894141 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja). Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (7 704 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15894283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938312 15894283 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1982