• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 68m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 350 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2008

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 68m2. Układ:
- salon z aneksem kuchennym,
- 2 sypialnie,
- hol,
- 2 łazienki.

Mieszkanie jest zadbane, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Duże, drewniane okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz.

Powierzchnia dodatkowa:
- taras oraz prywatny ogródek o powierzchni ok. 40 m².

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł./ 4 os.

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Powstańców Śląskich na Bemowie, na osiedlu Ewen Shiraz, to doskonałe miejsce dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację. Mieszkanie znajduje się tuż przy stacji metra Bemowo, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta.

W pobliżu dostępne są liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola, a także centrum handlowe Wola Park oraz Park Górczewska, idealny do spacerów i rekreacji.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894690
  • Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894690

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 350 000 PLN

19 853 zł/m2
Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 68m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2008

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 68m2. Układ:
- salon z aneksem kuchennym,
- 2 sypialnie,
- hol,
- 2 łazienki.

Powierzchnia dodatkowa:
- taras oraz prywatny ogródek o powierzchni ok. 40 m².

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł./ 4 os.

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079