- Nieruchomości na sprzedaż
Dobra cena! Rumia - 3 pokoje, dużo zieleni.
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 59m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 420 000 PLN
- MiastoRumia
- Rok budowy1980
Opis szczegółowy
Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.
Mieszkanie 3 pokoje z balkonem | Rumia Janowo | 59,61 m² | blisko SKM | do własnej aranżacji
Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,61 m², położone w jednej z najbardziej cenionych części Rumi - Janowo, przy ul. Pomorskiej.
Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku po remoncie klatki schodowej. Dwustronna ekspozycja wschód-zachód sprawia, że mieszkanie jest jasne przez cały dzień, a wieczorami można podziwiać piękne zachody słońca z dużego balkonu.
To idealna propozycja dla:
✔ rodziny z dziećmi
✔ pary
✔ osób szukających spokojnej lokalizacji
✔ inwestora pod wynajem
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
✔ 3 niezależne pokoje
✔ duży balkon
✔ mieszkanie dwustronne - świetnie doświetlone
✔ ekspozycja wschód-zachód
✔ osobna łazienka i WC
✔ duża piwnica
✔ mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym
funkcjonalny przedpokój.
Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego życia oraz wiele możliwości własnej aranżacji wnętrza.
Stan techniczny:
Mieszkanie jest do remontu, dzięki czemu nowy właściciel może urządzić je dokładnie według własnych potrzeb i gustu.
Na podłogach znajduje się dobrze zachowana dębowa mozaika parkietowa.
ATUTY BUDYNKU
4-piętrowy, ocieplony blok,
zadbana klatka schodowa po remoncie,
spokojne sąsiedztwo,
dużo zieleni wokół,
ogólnodostępne miejsca parkingowe
Budynkiem zarządza Spółdzielnia Janowo.
Czynsz:
lato: ok. 750 zł,
zima: ok. 1050 zł.
ATUTY LOKALIZACJI
Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji - cichej, zielonej i świetnie skomunikowanej.
park i tereny rekreacyjne,
las oddalony o ok. 10 minut spacerem.
To miejsce idealne dla osób ceniących wygodę życia codziennego oraz bliskość natury.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
Dbając o bezpieczeństwo właściciela nieruchomości, prezentacja wymaga podania danych osobowych (imię, nazwisko, telefon) oraz podpisania karty odbioru adresu przed wizytą. Dziękujemy za Państwa zrozumienie i współpracę.
TYLKO U NAS!
Dla każdego zainteresowanego kredytem na zakup tej bądź innej nieruchomości mamy przygotowaną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO, w tym z opcją ZWROTU ZADATKU. U Nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę, który profesjonalnie i uczciwie zajmie się Państwa sprawą i oczywiście zupełnie BEZPŁATNIE przeprowadzi przez cały proces!!!
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Jesteśmy wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894985
- Data publikacji: 19 maja 2026 15:40 (5 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 3 / 4
Mapa
Pomorskie, Rumia, Janowo ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Rumia, Janowo
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894985
420 000 PLN
7 119 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 59m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 1980
Opis - Dobra cena! Rumia - 3 pokoje, dużo zieleni.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
✔ 3 niezależne pokoje
✔ duży balkon
✔ mieszkanie dwustronne - świetnie doświetlone
✔ ekspozycja wschód-zachód
✔ osobna łazienka i WC
✔ duża piwnica
✔ mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym