• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 149

15806878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem | Rumia 26354451 15806878 Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać w spokojnej części miasta, blisko pełnej infrastruktury i komunikacji,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

780 000 PLN (10 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15719464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 3 pokoje z balkonem 24567728 15719464 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 2 pokoje z balkonem 24567727 15719463 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15895690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962938 15895690 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają aranżację, tworząc przestrzeń komfortową i funkcjonalną do codziennego...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

569 000 PLN (12 055 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2021
15894985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dobra cena! Rumia - 3 pokoje, dużo zieleni. 27954453 15894985 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Rumia Janowo 59,61 m² blisko SKM do własnej aranżacjiNa sprzedaż słoneczne...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15895044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | Ogród | Rumia 27956993 15895044 Funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,30 m², położone na parterze kameralnego osiedla w spokojnej części Rumi - Janowo, przy ul. Dębowej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i ma bardzo praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dl...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

595 000 PLN (9 597 zł/m2)

4
1
62 m2
2008
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (10 958 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15855893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077543 15855893 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

727 901 PLN (10 399 zł/m2)

3
1
70 m2
2025
15855894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077547 15855894 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

642 720 PLN (10 366 zł/m2)

3
1
62 m2
2025