• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 49m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 748 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy1960

Opis szczegółowy

|
3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Mazowiecka, Kraków

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, SKA, sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone, które zapewniają komfort codziennego życia. Lokalizacja doskonale sprawdzi się zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 49.96 m², położone na I piętrze w 10-piętrowym budynku (z lat 60-tych, po termomodernizacji), składa się z:
- trzech niezależnych pokoi,
- oddzielnej, jasnej kuchni,
- łazienki z WC i ustawnego przedpokoju.
Układ ten daje szerokie możliwości aranżacyjne. Lokal przez kilka lat był wynajmowany, dzięki czemu stanowi gotową bazę inwestycyjną, jednak wymaga remontu lub odświeżenia - nowy właściciel może dostosować wnętrze do własnych potrzeb i gustu.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• funkcjonalny układ 3 pokoi,
• I piętro,
• świetna lokalizacja blisko centrum miasta,
• bardzo dobra komunikacja miejska,
• dużo zieleni wokół budynku
• w pobliżu tereny spacerowe - najdłuższy park w Polsce - Młynówka Królewska,
• potencjał inwestycyjny,
• możliwość własnej aranżacji po remoncie.

To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji z możliwością stworzenia wnętrza według własnej wizji.

Czynsz do Spółdzielni:
- opłata administracyjna + zaliczka na fundusz remontowy - ok. 300 zł
- zaliczki na: wodę, CO, wywóz śmieci, winda, podatek od nieruchomości - ok. 640 zł (przy 2 osobach).

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Magdalena Kempkowska
La Maison Nieruchomości
tel. XXXXX892

Nadaje się na biuro: TAK |
Komunikacja publ.: MPK, kolej, miejska, tak, PKP, komunikacja podmiejska, autobus |
Winda: TAK |
Liczba wind: 1 |
Rozkład: jednostronne |
Usytuowanie: jednostronne |
Opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda/ryczałt na wodę, woda, Winda, Części wspólne, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: do remontu |
Okna: PCV |
Balkon: jest |
Liczba balkonów: 1 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 49,9600 |
Rok budowy: 1960 |
Liczba pokoi: 3 |
Liczba sypialni: 3 |
Podłogi pokoi: panele podłogowe, wykładzina |
Wystawa okien - pokoje : Wsch |
Typ kuchni: oddzielna |
Rodzaj kuchni: jasna z oknem |
Podłoga kuchni: płytki |
Wystawa okien - kuchnia: Wsch |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: starszego typu |
Podłoga łazienki: płytki |
Wyposażenie łazienki: WC, umywalka, kabina prysznicowa |
Ściany łazienki: glazura |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: wykładzina |

::LINK DO STRONY |
virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=7116728&id=7FD67B2753

::KONTAKT DO AGENTA |
Magdalena Kempkowska |
XXXXX892 |
XXXXX892 |

::DANE BIURA |
La Maison Nieruchomości |
ul. Kołowa 5/3 |
30-134 Kraków |
XXXXX892

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Kempkowska (licencja nr: 11849)

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896282
  • Data publikacji: 20 maja 2026 14:40 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 10

Film:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Krowodrza ,
Magdalena Kempkowska

Magdalena Kempkowska

+48XXXXXX892
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Krowodrza

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15896282

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

748 000 PLN

15 265 zł/m2
Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

Magdalena Kempkowska

+48512532892,+48512532892

Główne cechy:

  • Powierzchnia 49m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1960

Opis - Mieszkanie

|

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• funkcjonalny układ 3 pokoi,
• I piętro,
• świetna lokalizacja blisko centrum miasta,
• bardzo dobra komunikacja miejska,
• dużo zieleni wokół budynku
• potencjał inwestycyjny,
• możliwość własnej aranżacji po remoncie.

Czynsz do Spółdzielni: