• Nieruchomości na sprzedaż

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1540m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 395 000 PLN
  • MiastoJaninów
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Działka budowlana 1500 m Janinów | zielona okolica i kameralne sąsiedztwo

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w spokojnej i malowniczej części Janinowa, w gminie Grodzisk Mazowiecki. To idealne miejsce dla osób marzących o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta.

Nieruchomość znajduje się wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, w kameralnym i cichym sąsiedztwie. Regularny kształt oraz wyrównany teren pozwalają na swobodne zaprojektowanie komfortowego domu z dużym ogrodem, tarasem czy dodatkową zabudową.

Najważniejsze atuty:
powierzchnia 1500 m
media w drodze: prąd, woda, kanalizacja i gaz (ok. 100 m)
dojazd drogą gminną utwardzoną, ostatni odcinek drogą prywatną
teren częściowo zadrzewiony, zapewniający prywatność i naturalny klimat
spokojna okolica z nowymi domami jednorodzinnymi

Lokalizacja:
Janinów to miejsce cenione za ciszę, przestrzeń i zielone otoczenie. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, a szybki dojazd do Grodziska Mazowieckiego oraz głównych tras zapewnia wygodę codziennego życia.

To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod wymarzony dom całoroczny w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Lokalizacja: Janinów
Powierzchnia: 1540 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 395 000 zł ( 256 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 0,154 ha,
dojazd: utwardzony, dojazd (opis): utwardzony, kanalizacja: miejska, woda: miejska, elektryczność, gaz, wymiary działki: 50 x 30,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896895
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:52 (3 godzin temu)

Mapa

Mazowieckie, Janinów ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Janinów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15896895

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

395 000 PLN

Janinów (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Pow. działki 1540m2

Opis - Działka Budowlana

Najważniejsze atuty:
powierzchnia 1500 m
media w drodze: prąd, woda, kanalizacja i gaz (ok. 100 m)
spokojna okolica z nowymi domami jednorodzinnymi

Lokalizacja:

Lokalizacja: Janinów
Powierzchnia: 1540 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 395 000 zł ( 256 zł/m2 )

Powierzchnia w hektarach: 0,154 ha,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896895
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:52 (3 godzin temu)