• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 31m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 269 000 PLN
  • MiastoKielce
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Starej w Kielcach, na os. Szydłówek.

W skład nieruchomości wchodzą:
- przestronny salon,
- widna, oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym (możliwość przerobienia nieruchomości na salon z aneksem z osobną sypialnią).
Mieszkanie z własną klatką schodową, z osobnym wejściem od podwórka, co gwarantuje ciszę i poczucie jak w swoim własnym domu.

Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.
Ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni dla budynku.
Stolarka okienna PCV, ekspozycja - wschód, zachód..

Koszty utrzymania: czynsz administracyjny ok. 230 PLN/1 os. (zawiera zaliczkę na wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci) + prąd wg wskazań liczników.

[Czynsz administracyjny ma charakter orientacyjny, jest wartością zmienną i może ulec zmianie w zależności od decyzji wspólnoty/spółdzielni, liczby osób zamieszkujących oraz bieżących kosztów utrzymania nieruchomości.]

Dla nieruchomości nie zostało sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej.

Bardzo korzystna lokalizacja. W pobliżu Politechnika Świętokrzyska, Galeria Echo, liczne punkty usługowe, sklepy.

Ze względu na lokalizację mieszkanie nadaje się pod najem długoterminowy.

Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji — na osiedlu Szydłówek w Kielcach , w bliskim sąsiedztwie kieleckiego zalewu oraz terenów rekreacyjnych , idealnych na spacery, aktywny wypoczynek i codzienny relaks w otoczeniu zieleni.

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: XXXXX441, e-mail:
For more information in English please call: XXXXX441, e-mail:

-------
For sale: a one-room apartment with an area of 31.9 m², located on the raised ground floor of a residential building on Stara Street, in the Szydłówek district of Kielce.

The property consists of:

spacious living room,
separate kitchen with daylight,
bathroom,
hallway.

The apartment offers significant arrangement potential, including the possibility of converting the layout into a living room with kitchenette and a separate bedroom.

A unique advantage of the property is its private staircase and separate entrance from the courtyard, providing additional privacy and a feeling similar to living in an independent house.

Additional features:

public parking spaces available in front of the building for residents,
heating and hot water supplied from a dedicated boiler room serving the building,
PVC windows,
east-west exposure.

Maintenance costs:

administrative fee: approx. 230 PLN/month for 1 person (including advance payments for water, heating, renovation fund, and waste collection),
electricity according to meter readings.

[The administrative fee is approximate, variable, and may change depending on decisions made by the housing community/cooperative, the number of occupants, and the current property maintenance costs.]

No energy performance certificate has been prepared for the property.

The location is highly attractive. Nearby amenities include Kielce University of Technology, Galeria Echo, numerous shops and service points.

Due to its location, the apartment is also a good option as a long-term rental investment.

The property is situated close to the Kielce reservoir and recreational areas, ideal for walking, outdoor activities and everyday relaxation surrounded by greenery.

Contact details:

Jacek Kotlarz
Phone: XXXXX441
E-mail:

--------------------------

Biuro Nieruchomości PROPERCO sp. z o.o. sp.k. współpracuje z doświadczonymi specjalistami finansowymi, oferującymi sprawdzenie zdolności kredytowej oraz przedstawienie oferty finansowania nieruchomości /// Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. ///Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie. /// The real estate agency PROPERCO sp. z o.o. sp.k. collaborates with experienced financial specialists, offering creditworthiness assessment and presenting property financing offers. Information regarding property descriptions is provided by the owner, is purely informational, and may be subject to updates. The property offer does not constitute a specific offer as defined in Art. 66 and subsequent articles of the Civil Code. Our services are provided based on a brokerage agreement, ensuring you the care of our advisor throughout the entire collaboration period. We charge a fee for the services rendered according to the terms agreed upon in the concluded agreement.

Zapraszamy do siedziby naszego biura w Kielcach przy ul. Koziej 3a/1. /// We invite you to visit our office located in Kielce at 3a/1 Kozia Street.

Dane adresowe /// Address details:

PROPERCO sp. z o.o. sp.k
ul. Kozia 3a/1
25-514 Kielce
tel. kom: XXXXX827

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897573
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:52 (6 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Świętokrzyskie, Kielce, Szydłówek ,
Jacek Kotlarz

Jacek Kotlarz

+48XXXXXX071
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Kielce, Szydłówek

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897573

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

269 000 PLN

8 677 zł/m2
Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

Jacek Kotlarz

+48888889441,+48413109071

Główne cechy:

  • Powierzchnia 31m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 2000

Ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni dla budynku.
Stolarka okienna PCV, ekspozycja - wschód, zachód..