• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 30.82m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 525 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio, usytuowany na 3 piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku.

Nieruchomość o powierzchni 30,82 m2 znajduje się na 3 piętrze z widokiem na Al. Wyzwolenia.
Apartament posiada balkon o powierzchni 6,09 m2.
Nieruchomość wyposażona jest w zabudowaną lodówkę, zmywarkę, piekarnik oraz płytę indukcyjną wraz z okapem.
Ponadto lokal wyposażony w meble (szafy, komodę, stoły, krzesła) oraz pralkę.
Lokal posiada system klimatyzacji.

Właściciel może korzystać z:
- kompleksu basenowego, w tym strefy spa
- tarasu widokowego na 27 piętrze
- tarasu widokowego na 6 kondygnacji
- pomieszczenia na przechowanie rowerów
- wózkowni
- klubu dla dzieci i dorosłych

Opłaty: Czynsz administracyjny wynosi 920 zł/mies. (w tym m.in. opłaty administracyjne, ochrona, dostęp do basenu, koszty części wspólnych).

Ponadto w obiekcie znajduje się wiele lokali usługowych, siłownia oraz pralnia.
W budynku dostępne jest łącze światłowodowe i TV.
Apartamentowiec jest monitorowany i ochraniany.
Bardzo dobry standard nieruchomości, kompletnie wyposażony i umeblowany, gotowy do wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Całość umeblowania wraz ze sprzętami RTV/AGD pozostaje w cenie nieruchomości.
Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem od ulicy Wyzwolenia.

Na 27 piętrze 200-metrowy taras widokowy do wyłącznego korzystania przez mieszkańców, z pięknym widokiem na panoramę Szczecina.
Budynek z całodobową recepcją oraz ochroną, klimatyzowany, monitorowany.

Bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej, a pobliżu, centra handlowe, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne, a także wiele innych miejskich udogodnień. Ta nieruchomość to idealne i kompletne lokum dla osób szukających komfortu, nowoczesności oraz bezpieczeństwa zamieszkania. Polecamy z uwagi na topową destynację, standard, jakość wykończenia, a także z uwagi na wysoki potencjał inwestycyjny lokalu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Zapewniamy także wsparcie naszego doświadczonego doradcy kredytowego, który przygotuje dla Państwa najlepszą ofertę.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897687
  • Data publikacji: 22 maja 2026 18:22 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 20

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Szczecin, Centrum

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897687

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

525 000 PLN

17 034 zł/m2
Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 30.82m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Mieszkanie

Apartament posiada balkon o powierzchni 6,09 m2.
Lokal posiada system klimatyzacji.

Właściciel może korzystać z:
- kompleksu basenowego, w tym strefy spa
- tarasu widokowego na 27 piętrze
- tarasu widokowego na 6 kondygnacji
- pomieszczenia na przechowanie rowerów
- wózkowni
- klubu dla dzieci i dorosłych

W budynku dostępne jest łącze światłowodowe i TV.
Apartamentowiec jest monitorowany i ochraniany.