• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15894927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952007 15894927 Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szuka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 977 zł/m2)

2
1
48.01 m2
1910
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15883700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675419 15883700 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15818961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671104 15818961 3 pokoje z dużym balkonem ul. Metalowa 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8m2 położone przy ulicy Metalowej, w wieżowcu na 1. piętrze.- Salon z wyjści...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (9 640 zł/m2)

3
-
52.8 m2
1980
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15882728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673210 15882728 FANTASTYCZNA LOKALIZACJA. ULICA MARIACKA NA STARYM MIEŚCIE. PO KAPITALNYM REMONCIE, NOWOCZESNY STYL. MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA WEWNĘTRZNYM PODWÓRKU! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania położonego na Starym Mieście. W pobliżu Zamek Ks...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (11 522 zł/m2)

3
1
58.93 m2
1965
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 820 zł/m2)

3
1
61 m2
1970