• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15259201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14057540 15259201 Zachodniopomorskie, Bezrzecze, Szafirowa, dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem w zabudowie bliźniaczej i garażami: wewnętrznym i garażem przy u...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (3 462 zł/m2)

8
2
286 m2
1995
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15714162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24453171 15714162 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością.Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się z dwóch budynków dwulokalowych. Jedna część została już zarezerwowana...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15894468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942780 15894468 Do sprzedaży kawalerka 27,92 m2 w centrum z widokiem na Plac Żołnierza. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Lokalizacja świetna pod wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, pomiędzy Bramą Portowa, a Placem Rodła. I piętr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 000 PLN (10 745 zł/m2)

1
1
27.92 m2
1970
15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976
15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15882866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673169 15882866 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m², położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1996
15829071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597659 15829071 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon francuski,Pokój (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposaż...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (7 996 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1974
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935