• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15773113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25627927 15773113 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15623983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687159 15623983 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15894438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942618 15894438 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900