• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15894438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942618 15894438 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15883475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675121 15883475 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15891133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889511 15891133 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15787544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25930780 15787544 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980