• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 336

15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15882866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673169 15882866 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m², położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1996
15829071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597659 15829071 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon francuski,Pokój (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposaż...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (7 996 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1974
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15843518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26807678 15843518 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979