• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 341

15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15828403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591910 15828403 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica o pow. ok 8m2.Najważniejsze atuty : wymieniona instalacja elektryczna na...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 390 zł/m2)

2
1
52.84 m2
1960
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (12 016 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1980
15894927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952007 15894927 Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szuka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 977 zł/m2)

2
1
48.01 m2
1910
15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15895003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955922 15895003 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m², położone na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu Panoramika (Warszewo). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, z ekspozycją południową, dzięki czemu wn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 904 zł/m2)

2
1
39.4 m2
2016
15890561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879170 15890561 Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój. Propozycja trzypokojowego mieszkania na zamkniętym monitorow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 127 zł/m2)

3
1
70.1 m2
2008
15883569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675260 15883569 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach i pozostawia ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (10 501 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2005