• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 323

15857575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125507 15857575 Domdomek w cenie mieszkania kawalerki!!!! domek - 35 m²antresola - 10 m²wiata garażowa - 9 m² działka na której stoi domek - 533 m² salon, wysokość w kalenicy - 4,5 m klimatyzacjaogrzewanie podłogowe kuchnia z AGD łazienka wykończona w wysokim stand...

Ziąbki (Łódzkie, gm. Bolimów)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
-
35 m2
2022
15723640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24634667 15723640 Dom w stylu angielskim w Sobótce na ulicy Figowej w zabudowie szeregowej. Nieruchomość posadowiona jest wśród pól nieopodal Ślęży.Cena 600000 zł, dotyczy stanu surowego zamkniętego.W skład mieszkania o powierzchni 143,53 m2 wchodzi:na parterze: przed...

Sobótka (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

599 999 PLN (4 196 zł/m2)

5
2
143 m2
2025
15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15841974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26803022 15841974 Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w Lubartowie , w spokojnej części miasta przy ul. Bolesława Chrobrego . Nieruchomość idealna dla rodzin poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, zlokalizowana na prestiżowym Osiedl...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

999 000 PLN (4 668 zł/m2)

5
2
214 m2
2006
15697158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24127175 15697158 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona we wsi Piława w Gminie Mietków, tuż koło Kątów Wrocławskich. Dom o powierzchni 110 m2 użytkowej, wybudowany w 2004 roku, jest idealnym miejscem dla osób szukających komfortu, spokoju i relaksu. Cena tej w...

Piława (Dolnośląskie, gm. Mietków)

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2004
15829614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633364 15829614 Na sprzedaż luksusowy dom w Kątach Wrocławskich o powierzchni całkowitej prawie 92 mkw. Wysokiej jakości wykończenia i luksusowe smaczki wnętrzarskie w połączeniu z funkcjonalnym układem to propozycja dla małżeństw, par ale i osób ceniących sobie wyg...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 150 000 PLN (12 637 zł/m2)

3
1
91 m2
2011
15741340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969722 15741340 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 102, 95 m²  w malowniczej wsi Bogdaszowice w Gminie Kąty Wrocławskie. Cena za ten nowoczesny i przestronny dom wynosi 1 099000 PLN. Nieruchomość została zbudowana w 2024 roku i oferuje nowoczesne udogodnienia, ...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 090 000 PLN (5 860 zł/m2)

4
1
186 m2
2025
15573586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21609655 15573586 Nieruchomość w miejscowości Milin w gminie Mietków Na sprzedaż nieruchomość ładnie położona we wsi Milin, Gmina Mietków.Powierzchnia 2300 m2. jest to nieruchomość rolna zabudowana, pięknie położona ze starodrzewiem i sadem.Na działce prąd i woda. Doj...

Milin (Dolnośląskie, gm. Mietków)

350 000 PLN (4 375 zł/m2)

1
-
80 m2
1930
15886382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27755988 15886382 Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2.Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich krajobrazów, blisko tras turystycznych i narciarskich.Wyjątkowa oferta łącząca kom...

Jurgów (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

2 500 000 PLN (9 836 zł/m2)

12
6
254.16 m2
-
15876044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526327 15876044 Na sprzedaż wyjątkowy dom w otoczeniu lasu- komfort i cisza!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończonego domu, zaprojektowanego z myślą o wygodzie i funkcjonalności całej rodziny. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu złożonym z zaled...

Miedniewice (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

1 200 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
200 m2
2025
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec (Centrum) (Śląskie, gm. Żywiec)

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
-
471 m2
1888
15840656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny Dom w otulinie lasu 26781523 15840656 OpisKobierne - 7 km autostradą do Mińska Mazowieckiego.Z przyjemnością zaprezentuję Państwu na spotkaniu piękny, rodzinny dom w otoczeniu lasu i zieleni.Na posesji znajdują się dwustanowiskowy garaż wolnostojący, zadaszony taras (ogród zimowy), oraz ...

Kobierne (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

1 999 999 PLN (8 000 zł/m2)

7
2
250 m2
2019