• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 321

15812619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26539996 15812619 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz w atrakcyj...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 000 PLN (5 960 zł/m2)

5
2
167.62 m2
2025
15812618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26539994 15812618 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz w atrakcyj...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 000 PLN (6 082 zł/m2)

5
2
164.26 m2
2025
15867329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalny dom szeregowy- Gdańsk Siedlce 27343854 15867329 Kupujący nie płaci prowizji.Segment skrajny zapewnia podwyższony poziom prywatności oraz większy komfort użytkowania, eliminując wrażenie bezpośredniego sąsiedztwa za ścianą.LOKALIZACJA: dom znajduje się przy cichej i spokojnej ulicy na Gdańskich Sie...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2008
15888027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799892 15888027 Wykończony dom gotowy do wprowadzenia! Cicha, spokojna okolica otoczona lasem. Wszystkie formalności związane z odbiorem są już zrealizowane. Budynek o powierzchni 102,16m2, posadowiony został na działce o pow. ok.450m2, Czechowice-Dziedzice, d...

Czechowice-Dziedzice (Prusiec) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

875 000 PLN (8 578 zł/m2)

4
1
102 m2
2024
15887843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas ! Dom z pomieszczeniami gospodarczymi! 27795670 15887843 Dom z dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka.Nieruchomości Apartament prezentują dom o powierzchni użytkowej 92,17 m² oraz pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy 512 m². Nieruchomość znajduje się w cichej i s...

Stary Grabiąż (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

350 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
219 m2
1935
15888019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799808 15888019 Syndyk masy upadłości Tadeusza Karmiłowicza sygn. akt BI1BGUp-s1112026 – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki własności w: 1. nieruchomości gruntowej zabudowanej składają...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

303 549 PLN (3 731 zł/m2)

2
-
81.35 m2
2007
15886732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766006 15886732 Wyjątkowe osiedle w sercu Świebodzic - dom w standardzie premium Cena: 549 000 zł Powierzchnia: 104,81 m² Cena za m²: 5 238,05 zł Liczba pokoi: 4 Stan: surowy zamknięty Dom typu bliźniak, oferuje przestronne, dob...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

549 000 PLN (5 229 zł/m2)

4
-
105 m2
2026
15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15887997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27799558 15887997 Indywidualny projekt budynku.W cenie nieruchomości jest projekt kuchni oraz zniżka na wykonanie mebli kuchennych.Nowoczesna i elegancka bryła domu z dużymi oknami przesuwnymi w części dziennej oraz oknami do samej podłogi w części prywatnej, garażem ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (7 137 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15886482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27758526 15886482 Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgnowany z ogromną dbałością – to miejsce, w którym naprawdę czuć histori...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 150 000 PLN (4 259 zł/m2)

6
3
270 m2
1975
15887980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27798857 15887980 Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom z 2009 roku zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ul. Biedronki w Wilanowie Niskim, 900m od Pałacu w Wilanowie.Cisza, spokój w otoczeniu zieleni.Dom jest mieszkalny, ale może też być użytkowany na cele ...

Warszawa (Wilanów niski) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (10 400 zł/m2)

8
-
375 m2
2009
15878066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gmina Płaska powiat augustowski 27587890 15878066 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesny dom w sercu Puszczy Augustowskiej - cisza, natura i wysoki standard - Sucha Rzecz...

Sucha Rzeczka (Podlaskie, gm. Płaska)

1 250 000 PLN (5 841 zł/m2)

5
2
214 m2
2020