• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 256

15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15449220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, dom drewniano-murowany, 3 pokoje, 641S/2021 18808571 15449220 Do sprzedania dom drewniano - murowany w miejscowości Uście Gorlickie. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej o powierzchni około 60 m2 oraz części gospodarczej o powierzchni około 120 m2. Istnieje możliwość zaadaptowania pomieszczeń w części g...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

250 000 PLN (1 389 zł/m2)

3
-
180 m2
-
15449221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, budynek usługowo-mieszkalny w ścisłym centrum, 642S/2021 18808604 15449221 Do sprzedania budynek w Gorlicach, położony w ścisłym centrum, przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok. 194 m2, częściowo zabudowanej. Budynek parterowy o powierzchni ok. 78 m2. Część budy...

Gorlice, ul. Tadeusza Kościuszki

350 000 PLN (4 487 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15449243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Moszczenica, dom w zabudowie bliźniaczej, 663S/2023 18808711 15449243 Do sprzedania 12 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. Dom drewniany wykonany z bala oszalowany. Woda ze studni. Prąd i gaz na ...

Moszczenica, Moszczenica

129 000 PLN (2 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15449287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, dom wolnostojący 2 pokoje, 673S/2024 18810099 15449287 Do sprzedania dom murowany w Kobylance. Parterowy. Kryty blachą. Dom o powierzchni około 85 m2 położony na działce o powierzchni około 65 arów, w tym około 46 arów to działka budowlana .Dom składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. W ...

Kobylanka, Kobylanka

515 000 PLN (6 059 zł/m2)

2
-
85 m2
-
15895006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27955926 15895006 Funkcjonalny dom zaprojektowany dla wygodySegment o powierzchni 119,48 m² został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort życia rodzinie na każdym etapie codzienności. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od prywatn...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 150 000 PLN (9 664 zł/m2)

5
2
119 m2
2025
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

750 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
93 m2
2025