• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 255

15727815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa drewniane domy na jednej posesji 24724277 15727815 Na sprzedaż 2 wolnostojące domy 2-kondygnacyjne 350 m2  i 100 m2 z 2002r., na działce 7100m2, Leszno.Doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Znakomicie sprawdzi się również na pensjonat, placówkę medyczną...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

6 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

7
-
450 m2
2002
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15888743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823116 15888743 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 112 zł/m2)

4
2
126.1 m2
2016
15810825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny, 4-pokojowy dom w stanie deweloperskim 26419271 15810825 Do kupienia 4-pokojowy, dwupoziomowy dom (segment środkowy) 133 m2 (użytkowa 101,5 m2) z 2025 r., na działce 350 m2, Kręczki, Ożarów.W stanie deweloperskim, dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje 40 min, doskonała propozycja dla rodziny.Dom to...

Kręczki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 185 000 PLN (8 910 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15704932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy bliźniak, super dla rodziny 24271794 15704932 Do kupienia 8-pokojowy, dwupoziomowy dom-bliźniak 245 m2 z 2010 r., na działce 520 m2, Ursus Czechowice.Do ewentualnego odświeżenia lub remontu, dostępny bez mebli ruchomych, super dla rodziny.Dom to:= parter:* dwa pokoje 11,2m2 i 6,2m2;* łazienka 10...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 350 000 PLN (9 592 zł/m2)

8
-
245 m2
1995
15888596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27817565 15888596 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15888298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27808954 15888298 Szereg otoczony zielenią bezpieczne osiedle pełna infrastrukturaSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 390 000 PLN (11 730 zł/m2)

4
1
118.5 m2
2000
15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15726143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6-pokojowy dom w Starym Aninie 24693536 15726143 Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, Wawer, Anin.Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele mieszkaniowe oraz prowadzenia działalności gospodarczej.Dom ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (9 630 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15705051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący do remontu koło lotniska Chopina 24274439 15705051 Do sprzedania parterowy dom wolnostojący 129m2 z 1960r., na działce 1092 m2, Włochy Opacz Wielka.Do kapitalnego remontu, doskonały dla rodziny, również pod usługi.Kameralna lokalizacja, blisko markety spożywcze, duży sklep sportowy. Do pętli autobuso...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
129 m2
1960
15676195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy 23766905 15676195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, Wawer, Radość.Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również w podwójnej funkcji: mieszkania dla rodziny oraz prowadzenia działalnośc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

6
-
240 m2
-