• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 359

15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15894943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, parter 2 pokoje 46 m2, serce Białegostoku 27952073 15894943 Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ulica Rynek Kościuszki (Aleja Blusa).  Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,54 m² tj. 35,6 m² plus pomieszczenie dodatkowe powstałe po adaptacji o powierzchni 9,94 m². Znajduje się w niskim bl...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (15 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1965
15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15896223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973192 15896223 Polecamy duże mieszkanie 84,5 m2, pierwsze piętro niskiego bloku przy ul Kalinowej os. Dziesięciny w Białymstoku. Budynek po termomodernizacji, okna zmienione na PCV, klatka schodowa po rewitalizacji. Stan techniczny mieszkania do remontu...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

585 000 PLN (6 923 zł/m2)

4
1
84.5 m2
1981
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15861778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27211523 15861778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

535 000 PLN (9 068 zł/m2)

4
1
59 m2
1980
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1974
15896114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Inwestycyjne Białystok 27968838 15896114 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Inwestycyjny hit przy Politechnice Białostockiej - 5 pokoi na Nowym Mieście!Na sprzedaż wyją...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (7 805 zł/m2)

5
1
82 m2
1995
15894216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Parter | cicha okolica 27933397 15894216 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 3 pokoje na osiedlu Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa PolskiegoNa sprzedaż fu...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2004
15851199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko dworca 27012591 15851199 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na pożądanym osied...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1984