• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15867123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335513 15867123 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 54,19m2 na ulicy Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki . ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

735 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
48 m2
1955
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
-
84 m2
2009
15896503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981403 15896503 Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rydlówka 21B, w nowoczesnym, przemyślanym w każdym calu apartamentowcu. Powierzchnię mieszkania tworzą: wygodny korytarz, salon z aneksem kuchennym i uroczym balkonem, trzy ustawne pokojesypialnie, komfortowa łazienka i ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (22 727 zł/m2)

4
1
88 m2
2021
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (24 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15858679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153498 15858679 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 3,...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
15637440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22984064 15637440 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lu...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

897 000 PLN (24 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1912
15483114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556411 15483114 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRAKÓWPROKOCIM -RŻĄKA 2 POKOJOWE MIESZKANIE OK.48,24 M2!! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY J...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Rydygiera

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
1
48 m2
2016
15637462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22984065 15637462 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 7 8 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

1 698 000 PLN (22 946 zł/m2)

3
1
74 m2
1912
15407953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17867005 15407953 KRAKÓW- Swoszowice Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem...

Kraków (Swoszowice), Opatkowicka

660 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2022
15852524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036068 15852524 2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m² - Stare Dębniki 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m²(z pomieszczeniami przynależnymi tj piwnicą i osobnym pomieszczeniem na półpi...

Kraków (Dębniki), Pułaskiego

1 290 000 PLN (21 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1930
15863618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253892 15863618 Kraków - Podgórze Duchackie Piaski Wielkie 3 pokoje ok. 55,7 m² balkonloggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 10. (ostatnim) pięt...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
1
55 m2
1978