• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 308

15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15725607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24680913 15725607 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia.ekspozycja okien południe, północ, wschódOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Rynek, ul. Oławska - SzewskaLiczne restauracje i ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (14 121 zł/m2)

3
-
58 m2
1960
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
15723702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24637224 15723702 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Klatka schodowa i dach po remoncie,- Zdjęcia salonu to wizualizacje, - Mieszkanie do remontu idealne do personalizacji,- Zachowana oryginalna stolarka dr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

4
-
71 m2
1930
15716901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24522677 15716901 Zamieszkaj w wymarzonej lokalizacjiKameralna kamienica z przełomu wieków przy ul. Powstańców Śląskich Dwustronna nieruchomość, okna wypełnione zielenią Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 245 000 PLN (15 563 zł/m2)

3
-
80 m2
1910
15704610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24268113 15704610 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15692136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24038815 15692136 Opiekun oferty Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2 z loggią, mieszczącego się na wysokim 10 piętrze.Mieszkanie położone jest w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

898 500 PLN (16 045 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15677448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23790715 15677448 Opiekun nieruchomości:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425telefon 602 101 602Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku z 2020 roku w inwestycji Port PopowiceOtoczenie nieruchomości:Lokaliz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 554 zł/m2)

3
1
74 m2
2020
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007