• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 105

15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-
15886206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27750314 15886206 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Widzew Wschód.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój ok 20,1 mkw,- pokój ok 10,5 mkw,- pokój ok 9 mkw,- kuchnia ok 6 mkw,- wc ok 1,5, mkw,- łazienka ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (9 672 zł/m2)

3
1
61 m2
1976
15764822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25454914 15764822 Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.Nieruchomość charakteryzuje się jasnymi i słonecznymi pomieszczeniami, co dodaje...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
1
104 m2
1990
15884618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707175 15884618 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m² znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, wyposażoneg...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (13 641 zł/m2)

2
1
38.12 m2
2018
15884654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708746 15884654 Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m², położona w dzielnicy Widzew w Łodzi. To idealna propozycja dla deweloperów i inwestorów szukający...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
6066 m2
-
15864345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266214 15864345 Przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 m² zlokalizowany na Widzewie w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej wygodę, bliskość miasta i pełną infrastrukturę.Lokalizacja:Dom znajduje się w Łodzi, dzielnica W...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 150 000 PLN (3 276 zł/m2)

4
1
351 m2
2003
15881040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55,8m, wysoki parter, 2 balkony- wynegocjuj okazję 27621249 15881040 Mieszkanie o powierzchni 55,82 m² przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone na wysokim parterze, w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji, oferuje w...

Łódź (Widzew), Bedricha Smetany

398 360 PLN (7 243 zł/m2)

2
1
55 m2
1976
15824580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26643028 15824580 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Łodzi przy ulicy Pomorskiej, na której posadowiony jest budynek magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym i chłodniami, o powierzchni 271,30 m². Działka na której posadowiony jest budynek ma 814 m2.Oferta ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

990 000 PLN (3 649 zł/m2)

1
-
271.3 m2
1992
15791163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25986052 15791163 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi tuż przy węźle autostrady A1 (zjazd 22)Dzialka inwestycyjne jest polozona w Lodzi w dzielnicy WidzewJano...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 750 000 PLN (732 zł/m2)

-
-
7858 m2
-
15701868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225022 15701868 Na sprzedaż parterowy dom w stanie surowym zamkniętym o pow. całk. 106.24 m², położony w dzielnicy Łódź-Widzew osiedle Feliksin. Działka o powierzchni 3 490 m2, z wjazdem bezpośrednio przy ul. Gminnej. To co jest bardzo ważne to zatwierdzony MPZP, a ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

580 000 PLN (5 459 zł/m2)

3
1
106.24 m2
2012
15865481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27300557 15865481 Kontakt telefoniczny: 663388838Sprzedam Dochodową kwiaciarnię w ŁodziPawilon ok 50 m2 pod dużym cmentarzem na Zarzewiu ul. Lodowa 78- super lokalizacja- jest tutaj bardzo dużo pogrzebów- -Pogrzeby są od poniedziałku do piątku przez cały rok w tej lok...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
50 m2
2016
15865000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277996 15865000 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOgłoszenie bezpośrednie.Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 57 m², położone na 1 piętrze w budynku z 2008 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.To mi...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

634 000 PLN (11 123 zł/m2)

2
-
57 m2
2008