• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łąka

Znalezionych ofert: 21

15858737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153826 15858737 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia ŁąkaPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 1500 m2Atuty:- ogrzewanie podłogowe oraz rynnowe na parterze- możliwość po...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 389 000 PLN (9 260 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15870224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27423633 15870224 Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m² , położony na działce o powierzchni ponad 800 m² . Nieruchomość jest obecnie użytkowana, bardzo zadbana i gotowa do zamieszkan...

Łąka (Śląskie, gm. Pszczyna)

1 899 876 PLN (8 444 zł/m2)

6
3
225 m2
2023
12839314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85877 12839314 Piękna duża działka o powierzchni 9830 m2 w urokliwej lokalizacji. Działka częściowo zalesiona z oczkiem wodnym doskonała dla inwestora. Działka posiada warunki zabudowy więc jest świetną inwestycją dla osób ceniących ciszę, spokój oraz otoczenie zie...

Okrągła Łąka (Pomorskie, gm. Sadlinki)

140 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
9830 m2
-
15860643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182940 15860643 Polecam posiadłość siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich za Sztumem w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka .Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały czas jest prowadzona działalność imprez weselnych itp.Obok budynek z ...

Krasna Łąka (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

899 000 PLN (1 798 zł/m2)

9
-
500 m2
1980
15784813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25862116 15784813 Polecam posiadłość Agroturystka, niedaleko Mikołajek Pomorskich za Sztumem w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka .Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały czas jest prowadzona działalność imprez weselnych itp., obecnie c...

Krasna Łąka (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

899 000 PLN (1 498 zł/m2)

4
-
600 m2
1980
15313517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z warunkami zabudowy na halę lub 2 hale 15522807 15313517 Chcesz budować halę albo dwie hale ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy do sprzedaży działkę komercyjną z warunkami zabudowy na dwie hale. Nieruchomość położona w Łące w powiecie rzeszowskim ,województwo podkarpackie. Działka na terenie ...

Łąka, Łąka

575 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
2470 m2
-
15746243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25073837 15746243 Na sprzedaż: działka budowlana 742 m² Czarna Łąka 221 000 PLNOferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 742 m², zlokalizowaną w miejscowości Czarna Łąka (obręb 8222). Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną dla osób poszukuj...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

221 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
742 m2
-
13790828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 100139 13790828 Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni ok. 3000m2. Stanowią ją łąki. Działka ma kształt regularny, zbliżony do kwadratu, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu liczne zabudowania. Brak MPZP. Dla działki obok wydane były warunki zabudowy. ...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

300 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3034 m2
-
15604335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22284563 15604335 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w spokojnej okolicy we wsi Czarna Łąka.Miejscowość leży w Dolinie Dolnej Odry, ok.600 m od jeziora Dąbie. W Czarnej Łące znajduje się plaża. Do centrum Szczecina ok.22 km.Nieruchomość z...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

139 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
753 m2
-
15085460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9286142 15085460 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15506981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090337 15506981 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15650190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23312112 15650190 Na sprzedaż – Atrakcyjne działki budowlane na Czarnej Łące, blisko Szczecina!Marzysz o życiu blisko natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta? Oto idealna propozycja dla Ciebie!Lokalizacja: Czarna Łąka – malownicza miejscowość położona z...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

152 643 PLN

-
-
697 m2
-