• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łąkorz

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkorz

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15878238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27591424 15878238 Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu - z dużym potencjałem!Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, dwa pokoje w układzie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
-
82 m2
1910
15877017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560810 15877017 Połowa domu na dużej działce - Milikowice!Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne.Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część gospodarcza, - piętro - część mieszkalna, - strych - możliwość adaptacji na ce...

Milikowice (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1939
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15872507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27495918 15872507 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

475 950 PLN (9 519 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15871327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica inwestycyjna 6 lokali Tczew Nowe Miasto 27465274 15871327 Kamienica inwestycyjna 6 mieszkań Tczew Nowe Miasto-Wojska PolskiegoŚwietna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa!Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub podział na niezależne lokale.Lokalizacja: Tczew - Nowe Miast...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

869 000 PLN (2 716 zł/m2)

12
3
320 m2
1940
15573886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne nowe mieszkanie na Stogach 66m2 21618831 15573886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora w bardzo popularnej dzielnicy Stogi.Zlokalizowane w nowoczesnym bu...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

3
1
66 m2
2024