• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łodygowice

Znalezionych ofert: 5

15844362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833214 15844362 Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo śląskie.Powierzchnia działki 1180 m2, powierzchnia użytkowa domu 81 m2, po...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

620 000 PLN (7 654 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15169686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 11541292 15169686 NAROŻNY dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach w powiecie żywieckim BEZ PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży nowy , 5-pokojowy , energooszczędny NAROŻNY dom szeregowy w Łodygowicach w powiecie żywieckim, zaledwie 7 km od centrum Ż...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

640 000 PLN (6 337 zł/m2)

5
1
101 m2
2023
15844909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26847114 15844909 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony do remontu. Najważniejsze informacje: powier...

Łodygowice (Łodygowice) (Śląskie, gm. Łodygowice)

550 000 PLN (2 292 zł/m2)

6
-
240 m2
1980
15792029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26003495 15792029 Sprzedam działkę budowlaną w Pietrzykowicach z widokiem na góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1028 m² w malowniczej miejscowości Pietrzykowice, położonej w Kotlinie Żywieckiej niedaleko Żywca. Dlaczego warto? ...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

165 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14688960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 38575 14688960 Łodygowice, powiat żywiecki, działki usługowo - mieszkaniowe 5500m2, sprzedam 850 000 zł. Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek usługowo-mieszkalnych w Łodygowicach, powiat żywiecki, gmina Łodygowice. Powierzchnia gruntu podzielona jest na 5 dzia...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

850 000 PLN

-
-
5500 m2
-