• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 92

15894188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ogródek | 2 parkingi 27933330 15894188 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Łomiankach, w jego centrum przy ul. Baczyńskiego.Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym budynku.Na powierzchnię 85m2 składa się...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

850 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
85 m2
1982
15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15627581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22786881 15627581 Mam przyjemność zaprezentować Państwu propozycje sprzedaży nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej położonych w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce- Konwaliowej, po sąsiedzku z Kampinoskim Parkiem Na...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (9 886 zł/m2)

5
-
262 m2
2025
15830004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, stan surowy 26657969 15830004 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 220m2, na działce 3000 m2, Łomianki.Stan surowy otwarty, pokryty dachem, idealny dla rodziny.Cicha, zielona i spokojna okolica. W promieniu 10 min. pieszo liczne sklepy, 20 min. pieszo do szkoły po...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 864 zł/m2)

7
-
220 m2
2020
15895477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961990 15895477 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 862 zł/m2)

5
2
126.56 m2
2025
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15878949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602836 15878949 Na sprzedaż: Przestronne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym z dwoma miejscami parkingowymi w Otulinie Puszczy Kampinoskiej ! Piwnica . Prestiżowa część Łomianek - Dąbrowa Leśna !Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

584 000 PLN (12 426 zł/m2)

2
-
47 m2
2001
15757021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25290447 15757021 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1763 m², zlokalizowana w Łomiankach. Możliwość podzielenia na pół !Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla deweloperów (możliwość budowy domów w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

698 000 PLN (396 zł/m2)

-
-
1763 m2
-
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15895901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962847 15895901 Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m².Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkład pomieszczeń1) Podpiwniczenie:- kotłownia- suszarnia- pomieszczenie g...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 085 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
155.3 m2
1988
15793323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment z ogrodem i garażem_2021_ Łomianki Kiełpin 26036327 15793323 Bez prowizji od Kupującego.Nowoczesny, funkcjonalny segment 118 m2 z garażem i ogrodem, wykończony w 2021r w Łomiankach Kiełpinie.Świetna lokalizacja łącząca spokój i bliskość natury z szybkim dostępem do infrastruktury miasta i stolicy. Malownicza, ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 260 000 PLN (10 678 zł/m2)

4
2
118 m2
2021