• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 106

15871346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27465882 15871346 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje atrakcyjny lokal NA SPRZEDAŻ w centrum Świdnicy!!! PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna własność ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (5 092 zł/m2)

11
-
98 m2
1930
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15259105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14054369 15259105 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Ta nieruchomość to prawdziwy klejnot z unikal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15860699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27183071 15860699 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m² , położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5 mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (3 852 zł/m2)

3
-
88 m2
1900
15821942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26749556 15821942 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamien...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

279 900 PLN (5 183 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15539282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20809428 15539282 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m² , użytkowej 190 m 2 , położony na działce o powierzchni 666 m². Nieruchomość znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 150 000 PLN (3 993 zł/m2)

5
-
288 m2
1980
15852555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036126 15852555 Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m² parter blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

589 000 PLN (8 414 zł/m2)

2
-
70 m2
1900
15840136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26769476 15840136 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne rozwiązania architektoniczne oraz znakomitą lokalizację o powierzchni uży...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

850 000 PLN (7 391 zł/m2)

4
-
115 m2
2023
15496908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19864344 15496908 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Dom o powierzchni 98,32 m 2 składający się z dwóch kondygnacji. PARTER: - salon z aneksem kuchennym - pomieszczenie gospodarcze - ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

850 000 PLN (9 140 zł/m2)

4
-
93 m2
2023
15480181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19499227 15480181 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne rozwiązania architektoniczne oraz znakomitą lokalizację o powierzchni użytk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

850 000 PLN (7 391 zł/m2)

4
-
115 m2
2023
15402750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17749836 15402750 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m² w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni 895 m², w cichym i ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (3 659 zł/m2)

12
3
410 m2
1936
15520577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20388858 15520577 NOWA CENA ! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży trzykondygnacyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 631,2 m kw. posadowioną na działce o powierzchni 222m 2 w Centrum Świdnicy, do remontu! Kamienica w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 149 000 PLN (1 609 zł/m2)

11
-
714 m2
1900