• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 69

15587538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21907983 15587538 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 20 000m2 z przeznaczeniem pod handelusługi.Działka położona praktycznie w centrum Żyrardowa bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, dynamicznie rozwijająca się okolica. Wszystkie mediaMPZPKontakt:Lind...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

19 590 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15895914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962925 15895914 Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,46 m², położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie.To idealna propozycja zarówno dla osób dojeżdżających do Warszawy, jak i dla inwestorów poszukujących mi...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

548 000 PLN (13 544 zł/m2)

2
1
40.46 m2
2023
15692057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24033154 15692057 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku ; który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komf...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

402 318 PLN (9 356 zł/m2)

1
-
43 m2
2025
15864337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27265040 15864337 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

584 133 PLN (9 422 zł/m2)

1
-
62 m2
2025
15827498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610757 15827498 Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszkaSzukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce, a codzienność jest po prostu wygodna? To 69 m2 jasnej, dobrze rozplanowanej p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

599 000 PLN (8 681 zł/m2)

3
-
69 m2
1989
15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15888112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27802097 15888112 Kawalerka 32,5 m² ogródek parter ŻyrardówFunkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m² z piwnicą 2,2 m², gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone na parterze, z prywatnym ogródkiem osłoniętym wysokimi tujami, który daje więcej prywatności i prze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

349 000 PLN (10 906 zł/m2)

1
1
32 m2
2007
15859192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27165035 15859192 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego na kameralnym osiedlu Piękna w Żyrardowie, w województwie mazowieckim. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 290 000 PLN (6 293 zł/m2)

5
-
205 m2
1991
15502522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19979453 15502522 Do sprzedaży działka o powierzchni 770 m2 znajdująca się na obrzeżach centrum miasta Żyrardowa. Działka w kształcie prostokąta, wymiary działki wynoszą około 24,2x32 m. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przezna...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

462 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
770 m2
-
15818987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633095 15818987 Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o pow 24,10m2  w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Każde mieszkanie przeszło generalny remont: nowe podłogi, okna, drzwi oraz łazienki i aneksy kuchenne z płytą indukcyjną. ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

275 000 PLN (11 458 zł/m2)

1
1
24 m2
1917
15893347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908521 15893347 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne mieszkania z ogródkiem lub loggią Osiedle Pileckiego ŻyrardówSzukasz mieszkania, które daje komfort domu, niskie koszty utrzymania i spokojną, kameralną atmosferę?Poznaj Osiedle Pileckiego – nowoczes...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

430 000 PLN (10 488 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15840393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774635 15840393 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 186 m², posadowiony na działce 814 m² (pierwsza linia zabudowy). Rozkład pomieszczeń oraz obecność kuchni i łazienek na obu kondygnacjach sprawiają, że nieruchomość nadaje się zarówn...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (5 914 zł/m2)

5
2
186 m2
1966