• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Banino

Znalezionych ofert: 56

15859123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27164419 15859123 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: https:doroch.plbpbaninobanino.htmlDom o powierzchni całkowitej 147m2, użytkowej 128m2.Parter:1. Wiatrołap: 5,05 m22. Korytar...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 060 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
147 m2
2025
15736517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874235 15736517 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny – Banino, ul. LotniczaWyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 4...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

4 500 000 PLN (9 534 zł/m2)

11
-
472 m2
2004
15677209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana centrum Banina piękny widok 23787628 15677209 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka o powierzchni 1023m2 w samym sercu Banina, na ulicy Źródlanej.ATUTYdziałka jest uzbrojona, doprowadzone są med...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

459 000 PLN

-
-
1023 m2
-
15894304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27940364 15894304 Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1000m2 położonej w Banino (gm. Żukowo).Teren objęty jest MPZP, symbol MN11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach .WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU:- Powierzchnia zabudowy do 3...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

280 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15844693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26844050 15844693 Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 2007m2 położonej w Banino (gm. Żukowo).Teren objęty jest MPZP, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach .WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU:- Powierzchnia zabudowy do 20%- Wysokość ...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

450 000 PLN

-
-
2007 m2
-
15067000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny Dom na sprzedaż 8763346 15067000 Kupujący nie płaci prowizji!Polecamy zakup domu na nowoczesnym, rodzinnym osiedlu w Baninie. Domy na osiedlu w Baninie to przede wszystkim przemyślana powierzchnia, zapewniająca komfort i wygodę. Zaplanowane na 150,5 m2 cztery przestronne pokoje, dwi...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

899 000 PLN (5 993 zł/m2)

5
1
150 m2
2025
15305694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 15321754 15305694 Kupujący nie płaci prowizji!Zalety nowej inwestycji w Baninie:kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowejduży metraż: 114 lub 139 m2przestronny salon z wyjściem do ogrodudziałki o powierzchni min. 200 m2garaż na jeden lub dwa samochodywszystko...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

760 000 PLN (5 468 zł/m2)

4
1
139 m2
2025
15287341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 14790832 15287341 Kupujący nie płaci prowizji!Zalety nowej inwestycji w Baninie:kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowejduży metraż: 114 lub 139 m2przestronny salon z wyjściem do ogrodudziałki o powierzchni min. 200 m2garaż na jeden lub dwa samochodywszystko...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

850 000 PLN (7 456 zł/m2)

4
1
114 m2
2025
15877947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Banino, ul. Kossaka 90 m², budynek 4-lokalowy! 27585838 15877947 Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. B...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

4
1
89 m2
2018
12463926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 794603 12463926 Wspaniała prostokątna ustawna działka w Baninie na nowy osiedlu domów jednorodzinnych. Działka znajduje się w kompleksie 11 podobnych nieruchomości obecnie w sprzedaży pozostało 6.Miejscie idealne do zamieszkania łączące bliskość miasta z klimatem za...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

388 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
1555 m2
-
12463957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 794595 12463957 Wspaniała prostokątna ustawna działka w Baninie na nowy osiedlu domów jednorodzinnych. Działka znajduje się w kompleksie 11 podobnych nieruchomości obecnie w sprzedaży pozostało 6.Miejscie idealne do zamieszkania łączące bliskość miasta z klimatem za...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

496 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
1986 m2
-
15744182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Baninie z widokiem na rzekę! 25037663 15744182 TYLKO U NAS!OKOLICA: Działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się niedaleko Obwodnica Trójmiasta. W odległości kilku kilometrów od nieruchomości zn...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

725 000 PLN

-
-
1542 m2
-