• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Bojary

Znalezionych ofert: 24

15896081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec, 2 pokoje, parking 27966418 15896081 Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu przy ulicy Kraszewskiego 45 na Osiedlu Bojary, niemal w centrum Białegostoku. Lokal o powierzchni 38 m² znajduje się na 4 piętrze, w budynku jest cichobieżna winda. Bardzo elegancka klatka schod...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (14 865 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15807145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Starobojarska 72 m2, 4 pokoje, 1 piętro, parking 26363065 15807145 REZERWACJA Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku.Miejsce jest bardzo ciche i zielone, przy bloku jest plac zabaw dla dzieci.L...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
1
72 m2
1990
15851399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Budownictwo 2 pokoje ,winda 27012836 15851399 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuow...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

448 000 PLN (16 593 zł/m2)

2
1
27 m2
2024
15851302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla rodziny Bojary 27012533 15851302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWE, elegancko urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m², zlokalizowane na cen...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (14 206 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15844236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec 2 pokoje 28 m2, parking 26826484 15844236 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu BOJARY, bardzo blisko centrum Białegostoku.Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka. N...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

450 000 PLN (16 071 zł/m2)

2
1
28 m2
2025
15836980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec 3 pokoje, parking 26724019 15836980 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu BOJARY, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka. ...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

889 000 PLN (13 891 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15853723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec 3 pokoje, parking 27054987 15853723 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu BOJARY, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka. ...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

889 000 PLN (13 891 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15851277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie os. Bojary 27012564 15851277 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sobieskiego - blok z cegły po termomodernizacji!Przytulne, p...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (9 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15851327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament, 2 pokoje, Kraszewskiego 27012617 15851327 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.43 m², położony pr...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15744213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25039510 15744213 *** Oferta bez podatku PCC 2% *** Zapraszamy na prezentację nowego niezamieszkałego dwupokojowego mieszkania w poszukiwanej i modnej lokalizacji w mieście os. Nowe Bojary ul. Kraszewskiego! Nowoczesny budynek mieszkalny położony blisko centrum...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (15 594 zł/m2)

2
-
32 m2
2025
15846808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893842 15846808 Oferta bez podatku PCC 2% Wydanie natychmiastowe Zapraszamy na prezentację nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania 2-pokojowego , zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i modnych części miasta - osiedle Nowe Bojary , przy ul. ...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

465 000 PLN (16 607 zł/m2)

2
-
28 m2
2026
15633390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22891150 15633390 OFERTA BEZ PODATKU PCC 2% WYDANIE NATYCHMIAST NOWE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NOWE BOJARY - UL. KRASZEWSKIEGO Posiadamy dwa identyczne mieszkania Zapraszamy na prezentację nowego, nigdy niezamieszkałego, dwupokojowego mieszkania zlo...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (15 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2026