• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Dziesięciny

Znalezionych ofert: 22

15861042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny. 27195627 15861042 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, położone na...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15851436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 2 łazienki Ul.Kalinowa 1 piętro 27012838 15851436 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę dużego, 4-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego bloku przy u...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

4
2
84 m2
1988
15851415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładny lokal 66 m2, parter. Polecamy 27012947 15851415 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalny, nowoczesny, atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż. Ze względu na swoje walory...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

680 000 PLN (10 303 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15866884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27331374 15866884 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku.Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa instalacja gazowa, elektryczna, hydrauliczna, nowe grzejniki.Mieszkan...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

648 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15862403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27225743 15862403 Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana.Na jego powierzchnie składa się:- salon ok. 14,5m2- pokój ok. 12,2m2- pokój ok. 9,...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

440 000 PLN (7 316 zł/m2)

4
1
60.14 m2
1985
15823239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620430 15823239 Polecamy mieszkanie na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku z cegły, przy Zagórnej 2F w Białymstoku. Osiedle Dziesięciny II, budynek po termomodernizacji w 2023 roku. Ekspozycja okien północny wschód (sypialnia) i południowy zachód ( sal...

Białystok (Dziesięciny), Zagórna

409 000 PLN (9 424 zł/m2)

2
1
43.4 m2
1996
15757262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296406 15757262 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Gajowa 74 47,7 m² 338 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m², położone w niskim, czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty przy ul. ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

338 000 PLN (7 191 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15635172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22938948 15635172 Wygodne mieszkanie z klimatyzacją na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny . Nieruchomość o powierzchni 52m 2 składa się z: przytulnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, z ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
-
52 m2
2016
15562678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21380759 15562678 Do sprzedaży działka z budynkiem do generalnego remontu o pow. 720 mkw. lub wyburzenia.Budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra.Media:- prąd- gaz- kanalizacjaLokalizacja:- osiedle Dziesięciny- w pobliżu wszystkie udogodnie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 999 900 PLN

-
-
1446 m2
-
15562672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21380761 15562672 Do sprzedaży budynek do generalnego remontu o pow. 720 mkw.Proponowany budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra.Media:- prąd- gaz- kanalizacjaLokalizacja:- osiedle Dziesięciny- w pobliżu wszystkie udogodnienia: liczne sklepy, lokale usługow...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 999 900 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
720 m2
-