• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bojano

Znalezionych ofert: 50

15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15267872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14282547 15267872 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Dom w zabudowie bliźniaczej położony na pięknie zagospodarowanym osiedlu. Odbiory I kwartał 2026 roku!Nieruchomość położona w Bojanie k. Gdyni z bardzo dobrym dojazdem do Trójmiasta.Dom w stanie deweloperskim.Powierzchnia c...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

895 000 PLN (6 885 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15895882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962790 15895882 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1262 m², zlokalizowaną przy ul. Platynowej w Bojanie.Działka ma regularny kształt o wymiarach około 33,40 m x 38,20 m, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu.Dla nieruchomości zostały wydane warunki ...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

629 000 PLN

-
-
1262 m2
-
15630791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858560 15630791 Na sprzedaż działka o powierzchni 1473 m², która znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczona lasami, z dala od głównych dróg. Działka jest prostokątna, ogrodzona i posiada gotowy projekt domu. Na działce znajdują się również fundamenty, ...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

440 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1473 m2
-
15867944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja w Bojanie 5 pokoi, garaż. Gotowe 27359794 15867944 Zapraszamy do zakupu domu w kameralnej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Wołoszyna w Bojanie. Dom w stanie deweloperskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem o pow. 128,34 m2 + poddaszem użytkowym do zago...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

819 000 PLN (6 398 zł/m2)

5
-
128 m2
2024
15855925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka nad rozlewiskiem ! 27079337 15855925 Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, przy ul. Nad Rozlewiskiem w województwie pomorskim (gmina Szemud).Lokalizacja:Działki znajdują się w kameralnej i spokojnej części Bojana, w...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

499 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15720275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 24588218 15720275 Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, przy ul. Kruszyńskiego, w województwie pomorskim (gmina Szemud).Lokalizacja:Działki znajdują się w kameralnej i spokojnej części Bojana...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

389 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15885885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę 27743321 15885885 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kupujący nie płaci prowizji!Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - BojanoDziałka budowlana o powierzchni 1001 m² wraz z udziałem ok. 300 m² w pasie drogi wewnętrznej (idealne miejsce...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

389 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15646077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja w zabudowie bliźniaczej 23213387 15646077 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

949 000 PLN (7 715 zł/m2)

5
1
123 m2
2025
15430394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka budowlana w Bojanie 18380396 15430394 Do sprzedania działka o pow. 1262m2 w Bojanie w kameralnej i zacisznej okolicy.Objęta MPZP - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna MN.Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą.Wymiary 30 x 25,5, płaska, dobrze nasłoneczniona.Media w drodze; prąd, woda, kanaliz...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

670 000 PLN

-
-
1262 m2
-
15706560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w dynamicznie rozwijającym się Bojanie 24304913 15706560 Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej infrastrukturze i rosnącej liczbie mieszkańców jest to doskonała inwes...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

570 000 PLN

-
-
1555 m2
-
15886461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758101 15886461 Oferta dotyczy działki położonej w BOJANIE, o pow. 1771m2.Tern działki objęty jest pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna i usługę.Lokalizacja gwarantuje nam spokój, oraz ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie ro...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

531 300 PLN

-
-
1771 m2
-