• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bronisławów

Znalezionych ofert: 17

15897131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995585 15897131 Nowoczesny dom wolnostojący 181 m² Garaż Duża działka 1000 m² Bronisławów Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 181 m², położony na dużej działce o powierzchni około 1000 m² w spok...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 050 000 PLN (5 801 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15897130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995584 15897130 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Bronisławów, gm. BaranówNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Bronisławów. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach poszukujący...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

890 000 PLN (6 357 zł/m2)

4
2
140 m2
2026
15897129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995583 15897129 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Bronisławów, gm. BaranówNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej miejscowości Bronisławów. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach poszukujący...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

4
2
140 m2
2026
14564630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 142010 14564630 Posiadłość zajmuje obszar wielkości 3548 mkw,długość:144 m, szerokość:22 m. Działka położona we wsi Bronisławów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w Gminie Prażmów. Istnieje możliwość dokupienia i połączenia sąsiedniej działki. Par...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

370 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
3548 m2
-
14565035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 142051 14565035 Posiadłość zajmuje obszar wielkości 1712 mkw,długość:204 m, szerokość:10 m. Działka położona we wsi Bronisławów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w Gminie Prażmów.Okazyjna cena: za m2 w tym rejonie: 30.37 PLNm2 Parcela do zabud...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

52 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
1712 m2
-
14565017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 142036 14565017 Posiadłość zajmuje obszar wielkości 1693 mkw,długość:96 m, szerokość:19,5 m. Działka położona we wsi Bronisławów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w Gminie Prażmów. Istnieje możliwość dokupienia i połączenia sąsiedniej działki. Pa...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

200 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
1706 m2
-
14611504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 149665 14611504 Posiadłość zajmuje obszar wielkości 3023 mkw,długość:255 m, szerokość:12 m. Działka położona we wsi Bronisławów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w Gminie Prażmów. Cicha spokojna okolica,malownicze tereny.Polecam na zakup inwestyc...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

225 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
3023 m2
-
14564050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 141902 14564050 Posiadłość zajmuje obszar wielkości 3082 mkw,długość:180 m, szerokość:16 m. Działka położona we wsi Bronisławów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w Gminie Prażmów. Istnieje możliwość dokupienia i połączenia sąsiedniej działki. Par...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

330 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
3082 m2
-
15388437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17436191 15388437 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 8552 m2 w Bronisławowie koło Błonia.Na działce stary drewniany dom mieszkalny (ok 70 m2) i murowana stodoła (ok 100 m2).Działka z nowym ogrodzeniem, przy gminnej drodze asfaltowej (nowy asfalt).Działka w ...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 250 000 PLN

-
-
8552 m2
-
15534210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 20690520 15534210 Działka w gminie Prażmów - wg MPZP - B tereny mieszkaniowe z solidnym domem letniskowym. Działka na obrzeżach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Na działce dom letniskowy o pow. 50 m2 (salon, dwie sypialnie, łazienka i aneks kuchenny) z tarasem 21 m...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

250 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
784 m2
-
15486505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635762 15486505 Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Bronisławów, gmina Biała Rawska. Działka o powierzchni 2776 m2, z dobrym dojazdem cichą drogą asfaltową. W drodze dojazdowej jest woda, a prąd na działce. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Ok...

Bronisławów (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

159 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
2776 m2
-
15718366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24552331 15718366 Działka Inwestycyjna na Sprzedaż 3,3 ha Bronisławów, gm. Baranów 3 300 000 zł (100 złm²)NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 33 000 m², położona w miejscowości Bronisławów, gmina Baranów, powiat grodziski, wojewódz...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

3 000 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
33000 m2
-