• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 92

15791561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25994376 15791561 Nie przegap tej wyjątkowej szansy na zakup domu z zabudową siedliskową w tak atrakcyjnej lokalizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalną atmosferę.Z okien rozciąga się widok na in...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

429 000 PLN (6 129 zł/m2)

1
-
70 m2
1947
15776776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25717737 15776776 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m², położony w malowniczej miejscowości Brańszczyk. Cena nieruchomości wynosi 650 000 PLN, co przekłada się na 4 761 PLN za metr kwadratowy. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfor...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

599 000 PLN (4 404 zł/m2)

4
1
136 m2
1977
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15849263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26962602 15849263 Grunt położony w gminie Iłów, powiat sochaczewski. Właściciel nieruchomości dysponuje warunkami zabudowy pod farmę fotowoltaiczną. Nieregularny kształt działki. Dostęp do sieci energetycznej. Zgodnie z decyzją możliwa jest budowa obiektu infrastrukt...

Budy Iłowskie (Mazowieckie, gm. Iłów)

375 720 PLN

-
-
25048 m2
-
15321639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15725467 15321639 BUDY WOLKSKIE działka budowlana o pow. 5098 m2., częściowo zalesiona. Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5098,1 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - woda ( studnia głębinowa ) na działce, prąd - przy...

Budy Wolskie (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

650 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
5098 m2
-
15876160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532340 15876160 Działka inwestycyjna z linią brzegową rzeki 2700 m² Stare Budy, gm. JaktorówNa sprzedaż działka o powierzchni 2700 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów zielonych. Nieruchomość...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15648330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23254278 15648330 Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok Dobieszyna. Przy zachowaniu wszystkich walorów związanych z otoczniem, dział...

Lipskie Budy (Mazowieckie, gm. Stromiec)

118 000 PLN

-
-
2608 m2
-
15239389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551189 15239389 Do sprzedaży działka o powierzchni 2000 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka częściowo objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a częściowo objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenne...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

200 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004
15746101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069740 15746101 Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką.Ta oferta to nie tylko możliwość nabycia domu, to szansa na życie bliżej natury, g...

Budy Grabskie (Łódzkie, gm. Skierniewice)

695 000 PLN (2 613 zł/m2)

2
1
266 m2
2000
15709423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24354077 15709423 Sprzedaż działki w Starych Budach – ok. 1400 m², spokojna okolica, blisko miastaDo budowy domu jednorodzinnego. Dostęp do mediów: prąd na działceWarunki zabudowy: Działka posiada już wydane warunki zabudowy.Bliskość do miasta: Nieruchomość znajduje s...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

310 000 PLN

-
-
1415 m2
-