• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Budy-Grzybek

Znalezionych ofert: 24

15894609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27946431 15894609 Działka pod dom 2-lokalowy Budy Grzybek, tuż przy Czarnym Lesie.Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m, położona w miejscowości Budy Grzybek, w najbardziej pożądanej i zielonej okolicy tuż przy Czarnym Lesie.Najważniejsze atuty:-możliwość budowy do...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

350 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15894325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940463 15894325 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ POŁOWA BLIŹNIAKA W OKOLICACH GRODZISKA MAZOWIECKIEGOPrzedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości przestronnej połowy bliźniaka o powierzchni całkowitej 151 m², usytuowanej na ustawnej działce o powierzchni 750 m²....

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

990 000 PLN (6 556 zł/m2)

5
2
151 m2
2025
15894323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940461 15894323 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ POŁOWA BLIŹNIAKA W OKOLICACH GRODZISKA MAZOWIECKIEGONOWY WYKOŃCZONY PO KLUCZPrzedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości przestronnej połowy bliźniaka o powierzchni całkowitej 151 m², usytuowanej na ustawnej dział...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 490 000 PLN (9 868 zł/m2)

5
2
151 m2
2025
15888346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810229 15888346 Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.Powierzchnia domu: 110,82 m + poddaszeDziałka: ok. 450 mRozkład pomiesz...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 060 000 PLN (9 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2025
15888337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810011 15888337 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m.Budy-GrzybekNajważniejsze informacje-powierzchnia domu: 132 m-liczba pokoi: 5-rok budowy: 2026-zabudowa bliźniacza-garaż w bu...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

5
2
132 m2
2026
15888340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810009 15888340 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m.GOTOWY Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W jego skład wchodzą:-holl 4,45 m2-korytarz 4,...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 330 000 PLN (9 301 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15886006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27745242 15886006 Przepiękna działka inwestycyjnaTereny leśne z dala od miasta, ale z doskonałym dojazdem.Możliwość podziału na mniejsze działkiLokalizacja: Budy-GrzybekPowierzchnia: 15851 m2, Rodzaj działki: rolna, Cena: 1 585 100 zł ( 100 złm2 )Cena podlega negocja...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 585 100 PLN

-
-
15851 m2
-
15864738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272319 15864738 Na sprzedaż działka położona w cichej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bliskość natury. To miejsce pozwala odetchnąć od codziennego pośpiechu i stworzyć własną, komfortową przestrzeń do życia.Nieruchomość posia...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

427 500 PLN

-
-
2250 m2
-
15853961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27065112 15853961 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy.To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Nieruchomość jest w pełni uzbrojona i objęta miejscowym planem zagospodarowania przestr...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

460 000 PLN

-
-
2300 m2
-
15871534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27470382 15871534 Na sprzedaż działka położona w kameralnym, zielonym otoczeniu, które zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do ...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

565 060 PLN

-
-
2974 m2
-
15871406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27468385 15871406 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i kameralnej okolicy idealna dla osób, które marzą o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do niezbędnej infrastruktury.Nieruchom...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

450 000 PLN

-
-
2250 m2
-
15876968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559283 15876968 Nowoczesny dom bliźniaczy na sprzedaż 148 m komfortu w Budy GrzybekNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m, usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy Budy Grzybek idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i szybki doja...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

990 000 PLN (6 556 zł/m2)

5
2
151 m2
2026