• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 39

15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

899 999 PLN (4 787 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15890492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handl-usług-parter-BEZ PCC-BEZ PROWIZJI ! 27878454 15890492 NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY - BYDGOSZCZ, SZWEDEROWO0% PROWIZJI !!!           BRAK PCC !!!Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem?Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, położon...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 244 PLN (12 056 zł/m2)

2
-
58 m2
2025
15886044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja cenowa! Kawalerka z osobną kuchnią| 27 m² 27746334 15886044 Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m², położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie.Układ pomieszczeń:pokój: 14,5 m²oddzielna kuchnia: 8,2 m²łazienka: 3,5 m²osobne WC: 1...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (7 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1936
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-