• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bytom Szombierki

Znalezionych ofert: 13

15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15753155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25191214 15753155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 113,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 98610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

150 000 PLN (1 327 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15752690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173040 15752690 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 20,31 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 135 wraz z udziałem wynoszącym 7210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

36 000 PLN (1 800 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15776742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716531 15776742 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 20710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 455 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15728677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750006 15728677 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 11710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 710 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15728675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750003 15728675 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 43,29 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 18010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 302 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15870551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27429723 15870551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przynależnej piwnicy.Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom, które prakt...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

209 900 PLN (5 524 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15893302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906808 15893302 Ostatnie działki budowlane w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów w otoczeniu Parku Fazaniec. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy na sprzedaż uzbrojone działki budowlane w Bytomiu Szombierkach...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

342 400 PLN

-
-
1070 m2
-
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15818392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595311 15818392 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po generalnym remoncieBlok po termomodernizacji,klatka wyremontowanadomofon.Kulturalne i ciche sąsiedztwoRemont obejmował-wymiana instalacji elektrycznej,wodnej,kanalizacyjnej,inst CO,wentylac...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

245 000 PLN (6 447 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15597513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22119625 15597513 Bytom Szombierki uzbrojone działki budowlane przy parku Fazaniec! Oaza wśród zieleni! Nowy etap sprzedaży !!! Uwaga DEWELOPERZY możliwość zakupu kilku sąsiadujących działek. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujem...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

315 000 PLN

-
-
900 m2
-