• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Cendrowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cendrowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984163 15896626 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Bytomiu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję gotowa do zamieszkania bez dodatkowych n...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

379 000 PLN (6 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15896623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27984070 15896623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie gotowe do zamieszkania, po remoncie, umeblowane, na ul. Paderewskiego. Czynsz do Wspólnoty dla 1 osoby 450 zł z zaliczkami na wodę i ciepło. Parking na uliczce wewnętrznej przy bloku, duży. Miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (9 259 zł/m2)

1
-
27 m2
1970
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981134 15896486 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61m2 z tarasem o pow. około 15 m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach w okolicy ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 52,61 m2 z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 082 PLN (14 617 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15894138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Rumi 27926832 15894138 Tylko u nas !!!Najatrakcyjniejsza działka w okolicy!Działka budowlana o pow.2155m2 w Rumi blisko centrum a na uboczu.Działka narożna.Dojazd drogą asfaltową.Elastyczna aranżacja zagospodarowania działki.Działka pod zabudowę jednorodzinna, bliźniaczą, ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 599 000 PLN

-
-
2155 m2
-
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15806851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Mieszkanie na pierwszym piętrze nad jeziorem 26353182 15806851 Mieszkanie o powierzchni 47,7m2 w Sławianowie, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego w spokojnej i malowniczej okolicy.Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i wygody na co dzień.Lokalizacja:- ok. 500 m od dużego jeziora idealnego do ...

Sławianowo (Wielkopolskie, gm. Złotów)

166 900 PLN (3 551 zł/m2)

2
1
47 m2
1986