• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Cendrowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cendrowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
złoty adres| 3 pokoje z balkonem| pasaż chełmski 27562456 15877139 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku-  idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa, usługi czy spontaniczne wyjście- tutaj nie tracisz czasu na dojazdy. Wsz...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1987
15875352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527495 15875352 Szukasz idealnego pierwszego mieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie łączy w sobie funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do wprowadzenia.Dlaczego warto tu zamieszkać? To mieszkanie o powierzchni 40,6 m² t...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

324 000 PLN (7 980 zł/m2)

2
1
40.6 m2
-
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001