• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chrzanów Mały

Znalezionych ofert: 22

15896182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27971339 15896182 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą.Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony na przestronnej działce 900 m2Lokalizacja: Chrzanów Mały - 300 m od granic Milanówka i zaledwie 2 km od Grodz...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 399 000 PLN (8 479 zł/m2)

5
2
165 m2
2025
15896183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27971340 15896183 Przedstawiam Państwu działkę w Chrzanowie Małym kilka metrów od granic Milanówka.Nieruchomość o powierzchni 1586 m2 i wymiarach 37,5 m na 41 m położona jest przy utwardzonej drodze gminnej.Media znajdują się w drodze: prąd ok. 70 m od działki ale wła...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

399 000 PLN

-
-
1586 m2
-
15884029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692050 15884029 Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.Szybki dojazd do Grodziska Mazowie...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN (8 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15890641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882863 15890641 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 429 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882864 15890642 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882862 15890640 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15888812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27826851 15888812 Działka budowlana o powierzchni 1674m² położona w zielonej, spokojnej okolicy Chrzanów Mały pod Grodziskiem Mazowieckim. - 4 km od Grodziska Mazowieckiego i do stacji PKP- 3km do Milanówka stacji PKP- 30 km do Warszawy (wjazd na autostradę A2 3km)Bra...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN

-
-
1674 m2
-
15807147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26363537 15807147 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Chrzanowie Małym koło Grodziska Maz.Działka ogrodzona przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m.Na działce skrzynka z...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

552 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15728630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24748279 15728630 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2461 m2 w Chrzanowie Małym koło Grodziska Maz.Działka przy wytyczonej prywatnej drodze dojazdowej.Obecnie brak fizycznie drogi dojazdowej,Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 121 m x ok...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

582 000 PLN

-
-
2461 m2
-
15015368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6900299 15015368 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1472 m2 w Chrzanowie Małym koło Grodziska Maz.Działka składa się z 2 działek po 736 m2.Możliwość kupienia jednej działki.Działka narożna przy utwardzonej drodze gminnej.W drodze przy działce prąd, woda, k...